Eva pilasi suuri seikkailu ohjelman

Eva teki itsestään naurettavan siinä suuri seikkailu ohjelmassa.minun mielestä nuo tuollaiset jutut ei liity mitenkään tuohon kyseiseen ohjelmaan, menis johonkin seksiohjelmaan kertomaan fantasiosistaan. yms kokemuksistaan.taitaa nainen olla puutteessa kun pitää ihan julkisesti alkaa mainostaa seksiä..niinhän se sanonta on että siitä puhe mistä puute.
81779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Oon vähän sitä mieltä et eiköhän se ollu ne porukat kameroitten toisella puolella jotka haluasivat kyseisenlaisia kommentteja.

Äänestä
  • kyllä se oli taatusti työryhmä joka suunnitteli kilpailijoiden haastattelut... Suuri yleisö on kuitenkin kaikessa pervoudessaan kiinnostunut toisten seksielämästä, joten se oli myyntikikka ohjelmalle.
    Milakin sanoi edellisenä iltana, etää seksistä keskustellaan huomenna.

    Äänestä

  • tuuli kirjoitti:

    kyllä se oli taatusti työryhmä joka suunnitteli kilpailijoiden haastattelut... Suuri yleisö on kuitenkin kaikessa pervoudessaan kiinnostunut toisten seksielämästä, joten se oli myyntikikka ohjelmalle.
    Milakin sanoi edellisenä iltana, etää seksistä keskustellaan huomenna.

    ...tai siis, että olihan se niin, että se oli sen päivän puheenaihe, mutta ei kukaan muu alkanu rehvastelemaan asialla yhtä paljoa, kuin Eva.
    Kaikki muut suhtautu asiaan ihan asiallisesti.

    Äänestä

Enpä laittais kaikkea Evan syyksi, vaikka se on alusta lähtien ollut huippuärsyttävä. Ei sen kuitenkaan kaikkea olis tarvinnu kertoa...

Äänestä

Tottakai se on puutteessa, se on ollu siellä metässä jo ainakin kaks viikkoa!

Äänestä

Mitä Eeva sanoi? Kyseinen jakso jäi väliin kun tuopin takana tuli istuttua liian pitkään.

Äänestä
  • Eva siis kerto hyvin avoimesti seksielämästään, -kokeiluistaan jne

    Mitä ihmeellistä siinä nyt sitten on jos kertoo kun kerran pyydetään? ja siitä puutteessa olemisesta: kyllähän Eva sen itekkin tunnusti että siinä ollaan oo. Kaikista naurettavinta oli kun vertas Tarvaksen seksikeskustelua Otson vastaavaan! "ootko Rauli koskaan saanu pakkeja kun oot menny hakemaan tyttöä tanssimaan?" Bwahahaha!

    Äänestä

sais suksia suolle koko....ämmä!
no omapahan asia!
siinäpähän vettää kätteen oman poikaystävän vieressä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iines kirjoitti:

Eva teki itsestään naurettavan siinä suuri seikkailu ohjelmassa.minun mielestä nuo tuollaiset jutut ei liity mitenkään tuohon kyseiseen ohjelmaan, menis johonkin seksiohjelmaan kertomaan fantasiosistaan. yms kokemuksistaan.taitaa nainen olla puutteessa kun pitää ihan julkisesti alkaa mainostaa seksiä..niinhän se sanonta on että siitä puhe mistä puute.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu