End of Love

mut mitä siinä lauletaan..joku kumma sekamelska sliks-slaks- goody goody..Tietääks kukaa?
51016
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

SIIS ONX SIL JOTAI VÄLII KU SE ON NII IHANA BIISI JA IHANA IHMINEN HALUISIN OLLA SEN PARAS KAVERI SE ON NII IHQ JA SILLEE ANNA MÄ RAKASTAN SUA ANNAA ANNAA IHQ

Äänestä
  • Opettele ensin kirjoittamaan ja edes välimerkkejä ennenkuin suollat tuollaista siansaksaa nettipalstalle.

    Äänestä

  • kiitos sulle, nyt selvis. Tuon toisen tyypin vastaus oli taas tyypillisen itsekeskeinen...

    Äänestä

et:the tich the tack the. ei en osaa kirjottaa mut muistan muuten biisin sanat ulkoo! anna on tosi mahtava ja osaan biisitkin ulkoo.Ari on myös tosi hyvä =D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hieno biisi kirjoitti:

mut mitä siinä lauletaan..joku kumma sekamelska sliks-slaks- goody goody..Tietääks kukaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu