puhelimeen...Onko sulla edes nettiä?! Ei varmaan...Miten ihmeessä saan sinut PYSÄYTETTYÄ,ihan kahden kesken! En ole ihan teinityttö enää ja silti-vauhkoonnun sinusta! Pidän sen sisälläni,koska kenenkään liittoja en voi rikkoa. Mut jotakin on-meillä.. Poltat kuin isompikin nuotio,vaikka en kuin näen sinut tuossa kylän maisemissa. Niin lähellä,mutta NIIN KAUKANA! Terveisiä siis,Huittisten maisemiin.Enenpåå en voi mennä sanomaan. Mut voisit vaikka tutkia ihan iteksesi puh.luetteloa ja antaa äänesi kuulua...? Toiset ne soittelee...!?
Sä et
vastaa
31574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mut viesti en vieraille,vaikka se susta ehkä näyttääkin siltä,että olisin kiinostunut.En ole.Liittoamme ei saa kukaan rikki,ulkopuolinen.Jatka elämääsi,olen vain välillä hiukka flirtti,en muuta.
Mut ei se mitään!Kaikki ok,en haluiskaan rikki mitään. Tää elo ja olo riittää.En suuria ole ajatellutkaan...
sinun puolesta-eli sinulla ei ole mitään OMAA! Ok.toiset on sellasia-talutushihnassa? Älä sure vaimo! En sun miestä ollut ottamassakaan-tykkään vaan katella sitä,onko sekin kielletty?! Enkä mä sitä siks halunnut "pysäyttää" et jotain olis sulta pois, mut anna nyt sen olla vähän mies-äläkä vahdi sitä!!! Mä tosiaan jatkan omaa elämää, tää on ihan hyvä näin... Ja ollaanhan me joskus kauan kauan sitten juteltukin... Olis vaan kiinnostanut tietää eräs juttu. Mut olkaa ihan rauhassa vaan,ei tässä tarvita sitä flirttiäkään..! Ja sitäpaitsi...Sä mies...tiedät että mä palaan taas ja senkin-että se Huittinen oli hämäystä!!!?