Missä olet? Pojallasi on ikävä sinua...
Ismet A
Lapsesi äiti
9624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei ole lasta Ismet A...dilla,40v.
Ainakin itse sanoi minulle,ettei ole lapsia eikä vaimoja.Eikä lasten äitejä.
siis tämä on n.35v... Ja vaimo tietää lapsesta..
Tää 40v väittää kirkkain silmin ettei lapsia eikä vaimoja ole.
Tapailtu muutama kerta.
No,ei oo "sun" Ismetin vaimolla helppoa,kun on mies joka lapsia kylvää .
Lapsi on kyllä tehty ennen nykyistä avioliittoa, oltiin kihloissakin. Hänen vaimonsa on vaan sellanen pirttihirmu ettei Ismet saa varmaankaan edes lähteä mihinkään. Sääli, ihana mies kun on.
Ei se vaimosta tee pirttihirmua,jos ei halua miehensä juoksevan sinun luona.
Avioliittohan on kahden kauppa,eikä siihen kuulu exät.
Jos sinä olisit ollut niin ihana,olisi mennyt sinun kanssasi naimisiin.
Ei lapsi isäänsä kaipaa,sinun se tässä pitäisi jatkaa elämääsi ja hyväksyä tosiasiat.
Mitäs jos ottaisit selvää asioista ensin? Minä jätin miehen, en halunnut häntä. Naimisiin hän meni että sai oleskeluluvan, hän ei vaimoaan rakasta. Hän yritti palata takaisin luokseni vielä pari päivää ennen kuin meni naimisiin. Minä en halunnut. Enkä vieläkään halua, vaan olisin ilomielin halunnut vain nähdä hänet ja kysellyt kuulumisia. Ja jos tietäisit hänen vaimonsa niin olisit samaa mieltä kanssani. Eikä lapsi kaipaa isäänsä? Mistä sen tiedät? Tunnetko lapseni vai?
Älä sinä sekaannu heidän avioliittoonsa.
Jos olet ulkkismiesten kipee,niin hae uusi,mutta jätä hänet rauhaan vaimonsa kanssa.
Et ainakaan anna hyviä mahdollisuuksia onnistumiselle,jos roikut mukana ,muka"sydänystävänä",tule ja itke minun olkapäälleni kuinka kaamee sun vaimos on ja annat pikkasen siinä luulla,kuinka et voikaan oikeastaan unohtaa.
Tuo uskottomuus palsta on täynnä tarinoita kun exät jää kakkosina roikkumaan ja seksiä tarjoomaan.
Älä ole houkka,sänkyyn sinä haluat ja tuijotella silmiin ja antaa miehen uskoa että sinä se parempi vaihtoehto olisit ollut.
Ei kukaan usko muuta,älä siis itsekään.
Mä tiedän paremmin...;)
hiton sekopäät heh