Toivottavasti osaa sittari käyttää

=) =) =)

BB-timoa hyödyksi. Sinne vaan lava ja nimmareita jakamaan. Kyllä menee kaupaksi kaikenlaista soopaa

9

1959

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • CM-myyjä

      Ne pikkutytöt jotka Timppaa menee sinne katsomaan, niillä tuskin on rahaa ostaa yhtään mitään. Kun ny tajuaisivat vaan että, Timo on töissä, ja antaisivat myös hänen tehdä työnsä :)

    • utelen vaan

      Onko Timoa näkynyt paikkakunnalla vai piiloitteleeko itseään?

      • CM-myyjä

        alkuviikosta töihin. On se käyny meitä jo moikkaamas pari kertaa cittaris...


      • Määäk
        CM-myyjä kirjoitti:

        alkuviikosta töihin. On se käyny meitä jo moikkaamas pari kertaa cittaris...

        Kumma että Cittari ottaa Timon takasi "paskaduuniin"...
        Hyvää mainosta...


      • EllaL
        Määäk kirjoitti:

        Kumma että Cittari ottaa Timon takasi "paskaduuniin"...
        Hyvää mainosta...

        Luulen, että cittarin kauppiaalla ei ole aikaa tai mielenkiintoa tuollaisten white-trash kohderyhmän paskaohjelmien seuraamiseen. BB-fanit lienee opiskelijoita, työttömiä ja muita rahattomia, joten tuskinpa siitä suurta hyötyä voi repiä.


      • paikkaansa....
        EllaL kirjoitti:

        Luulen, että cittarin kauppiaalla ei ole aikaa tai mielenkiintoa tuollaisten white-trash kohderyhmän paskaohjelmien seuraamiseen. BB-fanit lienee opiskelijoita, työttömiä ja muita rahattomia, joten tuskinpa siitä suurta hyötyä voi repiä.

        BB:tä katsoo työläiset, hyväpalkkaiset joilla on varaa ostaa esim 24/7 kuten minä.Käyn heti Timoa katsomassa, hän oli parasta tällä tuotantokaudella=))


    • joillakin

      Kysymys: Kuka on Timppa?

      Vastaus: EVVK

      • Timppa on intellektuelli Pohjanmaalta, joka osallistui Big Brother-ohjelmaan. Timppa on naisia kunnioittava, mutta kateellisten miesten ja femakkojen panettelema herrasmies. Eräät telaketjufemakot ovat ärsyyntyneet Timpan kommenteista, mutta sekin on ollut ainoastaan femakkojen tekemää mediatemppua, jolla he ovat hakeneet itsellensä julkisuutta. Timppa työskentelee sittarissa ja juuri empaattisen luonteensa vuoksi onkin sopiva palveluammattiin. Timppa on myöskin vieraillut prismassa, missä hän on tutustunut paikalliseen palvelukulttuuriin ja hyväksi havainnut. Timppa yrittääkin iskostaa samaa kulttuuria sittariin ja toivottavasti onnistuukin, sillä timpalle asiakas on aina tärkein.Timppa on nyt taas palvelemassa kaikkia asiakkaita sittarissa eli sinne vain rohkeasti ja muistakaa pyytää nimmareita.


      • tarkoittaa
        mave kirjoitti:

        Timppa on intellektuelli Pohjanmaalta, joka osallistui Big Brother-ohjelmaan. Timppa on naisia kunnioittava, mutta kateellisten miesten ja femakkojen panettelema herrasmies. Eräät telaketjufemakot ovat ärsyyntyneet Timpan kommenteista, mutta sekin on ollut ainoastaan femakkojen tekemää mediatemppua, jolla he ovat hakeneet itsellensä julkisuutta. Timppa työskentelee sittarissa ja juuri empaattisen luonteensa vuoksi onkin sopiva palveluammattiin. Timppa on myöskin vieraillut prismassa, missä hän on tutustunut paikalliseen palvelukulttuuriin ja hyväksi havainnut. Timppa yrittääkin iskostaa samaa kulttuuria sittariin ja toivottavasti onnistuukin, sillä timpalle asiakas on aina tärkein.Timppa on nyt taas palvelemassa kaikkia asiakkaita sittarissa eli sinne vain rohkeasti ja muistakaa pyytää nimmareita.

        intellektuelli?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      157
      6536
    2. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      206
      4165
    3. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      486
      2867
    4. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      32
      2794
    5. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      201
      2385
    6. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2159
    7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      148
      1517
    8. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      61
      1390
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      37
      1334
    10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      94
      1123
    Aihe