JEE!!

Hyvä Tarvas :)!! Tarvas on PARAS ja OTSO on EI MITÄÄ... Mut oli ihan hauska ku Henrii vähän v'itutti ku kuulu vaa " Turpaa kiinni nyt" !
1265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tarvas kusee!otso ei!otso ois paljon parempi ilman sitä "taika-kukkaa"!!!!
ja tarvas paljon parempi ilamn jotaki hiton evaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Opossumi* kirjoitti:

Hyvä Tarvas :)!! Tarvas on PARAS ja OTSO on EI MITÄÄ... Mut oli ihan hauska ku Henrii vähän v'itutti ku kuulu vaa " Turpaa kiinni nyt" !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu