Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tytöt huomio!

Pituus uhkeat 13cm ja halkaisija 3,5cm. Mitä ootte mieltä, pääseekö tuollaisella jatkamaan sukua vai olisiko kaikkien kannalta parempi vetää itsensä kiikkuun? Peniksen kokoon kun ei voi vaikuttaa niinkuin muiden lihasten, vaikka jotkut hoopot muuta väittääkin.
2765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Peniksen kokoon kun ei voi vaikuttaa niinkuin muiden lihasten, vaikka jotkut hoopot muuta väittääkin. "

Penis ei ole lihas, se on pääosin paisuvaiskudosta. Peniksen tehtävänä on kasvaa. Suuri osa peniksestä on kehon sisässä piilossa. Peniksen jänteet ovat venyvää sorttia. Paisuvaiskudos venyy jos sitä venyttää. Säännöllinen venyttäminen tuo pysyviä muutoksia. Miksi tämä on niin vaikea tajuta?? Tuuman muutos peniksen pituuteen on helppo homma (1-2kk tehokasta treeniä).

Äänestä

omalla kullallani on saman moinen.. ja paras mitä tiedän. Liian suuri sattuu todella, varsinkin kun ratsastaa!! Tuo on se ihanin mitta mitä minä tiedän. Itse olen jo tosiaan kihloissa.. ja parasta seksiä mitä ikinä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nysä kirjoitti:

Pituus uhkeat 13cm ja halkaisija 3,5cm. Mitä ootte mieltä, pääseekö tuollaisella jatkamaan sukua vai olisiko kaikkien kannalta parempi vetää itsensä kiikkuun? Peniksen kokoon kun ei voi vaikuttaa niinkuin muiden lihasten, vaikka jotkut hoopot muuta väittääkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu