ihmettelen, että miksi kukaan on koskaan äänestänyt taika-kukkaa kapteeniksi. suuressa seikkailussa, eikä varsinkaan loppukisassa tule pärjäämään minkään pärstäkertoimen avulla. kapteeniäänestyksessä naamalla ehkä pärjää, kun kaikki teinit äänestävät kapteeniksi, mikä sitten takaa sen, että ei joudu tiputetuksi kisasta. näin on ollut ainakin yllä mainitsemani henkilön kohdalla. ja jos jotkut typerät jatkoletit takaavat sen, että on suosittu, niin jotain on kyllä pahasti vialla päässä, möys muilla..
ja tiedoksi: kellään naisella ei ole mahdollisuuksia suuren seikkailun voittoon, sillä kisassa tulee pärjäämään vain ja ainoastaan miehet, jotka ovat fyysisesti vahvempia kuin naiset.
ja tiedoksi: kellään naisella ei ole mahdollisuuksia suuren seikkailun voittoon, sillä kisassa tulee pärjäämään vain ja ainoastaan miehet, jotka ovat fyysisesti vahvempia kuin naiset.
Vastaukset 4
Vanhimmat
muuten viesti oli hyvä, mutta naiset EIVÄT OLE ALEMPIARVOISIA KUIN MIEHET!
kelläköhän Oikeesti päässä viiraa!!!
...naiset meinaan.Heidän paikka on toimia miehen patjana - oujee...
kirjotin sulle vastineen. kaikki naiset ei ole heikoimpia kuin miehet. esim sinä olet paaaaljon heikompi kuten esim. vaikkapas marja-liisa kirvesniemi tai kuka tahansa nais urheilija.
ootko lie yhtään kestävempi kuin minä, kenpä tietäis sen?
nytkö vasta tajusit