Minkähän vuoksi nämä ex-lifestyleläiset-ex-kahvipalstalaiset -ex- chat-palstalaiset ovat taas uudella foorumilla? Mikähän sitten seuraavaksi, kun täälläkin alkaa seriffin läsnäolo ahdistaa ja läksiäisiksi kirjoitetaan ahdistunut pilkkakirjoitus seriffistä? Voisko porukka vaihteeks katsoa peiliin tai mennä lenkille?
Minkähän vuoksi
ilokki
6450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nämä palstat on tarkoitettu yleiseen käyttöön,silloin kun rekisteröidyin niin ei ollut mainintaa millä palstalla saan kirjoitella, suomi24:n säännöissä ei myöskään ole mainintaa että pitää pysyä yhdellä palstalla
Jos alkaa ahdistamaan niin yleensä palstaa vaihtamalla tilanne laukeaa itsestään ja kaikilla on hyvä olla..näin se vaan menee!
Baana on harvoin, mutta nyt niin oikiassa, jotta... xD
hieman tekstisilmää suotu,
kaikki mukaan Da daa daa da daa daa
Eilen oltiin Laiffissa, huomenna en muista missä
mutta tulkaa mukaan, kirjoittaa taas saan....
kiitää alla palstastraada,aina jossain jossain kirjoittaa saa saa saa....daa daa da daadadaada kiitää alla palstastraada, suomi foorumit meille tajoaa a aa a a aa* *hoilaa mukana*
norMix viel tekstiä taivuttaa
Kaikki mukaan, daa da daa da daa daa
Liikkumaan on sanat luotu
nyt on tämä tänne tuotu
jokainen nyt mukaan tulla jo saa
Daa da daa da....
Mitäpäs jos kahlattaisiin kaikki keskustelupalstat läpi A:stä Ä:hän? Nyt ollaankin jo sopivasti A:ssa eli Ajanvietteessä. Täältä voitaisiin siirtä Audio&Videopalstalle, josta Autopalstalle, siitä sitten BigBrotheriin jne aina Äidit&Isät palstalle asti. Aina kun palstan aihepiiri lakkaa inspiroimasta eikun seuraavalle. Mitäs tykkäätte? :))