Luettavaa

3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kiva tietää,ettei ole lestadiolaisen apina.Aikaisemmin tällä palstalla jo kerroin tiedostaneeni,että olin "torvi" kirjoittelin ajatuksia,jotka eivät olleet omiani,mutta suurimman osan olisin pystynyt "allekirjoittamaan"Tuonne ihmisen alitajuntaan kun jää kaikki,mitä sinne laitetaan.On siinä sitten seulomista kun löytää jonkun oppi-isän joka "avaa silmät"Töitä oli terapeutillakin jonkun aikaa.Kerran kysyin häneltä vainoharhaisena:Oletko sinäkin jehovantodistaja?"

Äänestä
  • Kirjoittelee monille palstoille. Luulisin, että kirjoittaa niille palstoille, joissa olettaa saavansa edes jonkinlaisen vastaanoton sanomalleen.

    Äänestä

lukenut liikaa raamattuja:/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huh huh kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000000098&posting=22000000030361778

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu