Mitä Isänpäivälahjaksi?

Taas sama vaikeus keksiä miehelle lahjaa.
3239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eli:
Jokin DVD Iskälle ja aihe esimerkiksi joku tv-sarja DVD-julkaisuna (esim. kummelit tms sketsisarjat), josta hän pitää tai jonkin hänen lemppari artistin/bändin DVD!
Itsekin ilostuisin sellaisesta lahjasta!

Äänestä

Rommikakku! :) Siitä kaikki isät varmasti tykkää! :)

Äänestä

Laita jotain pientä "somaa" päälle ja anna "käsitöitä" lahjaksi, varamasti on juhlakalu otettu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lahjarusetti kirjoitti:

Taas sama vaikeus keksiä miehelle lahjaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu