Mitä tykkäsitte kun tuli ke 11.6. TV1 Ripa Ruostuu minusta se oli huippu hyvä.
Vastaukset 4
- Komed
Elokuva toimi loistavasti. Mustavalkoisuus vain paransi elokuvan uskottavuutta. Näyttelijät suoriutuivat loistavasti niin selvinpäin kuin kännissä.
Ainoa huono puoli oli paljaanpinnan puuttuminen. Sitä oli suorastaan vähän. Seksikohtaukset oli piilotettu hämäriin videoklippeihin. Seksiä olisi saannut näkyä paremmin. Esimerkiksi kohtaus Ripan työhuoneen lattialla. Ainoa kohtaus joissa sitä veenasi olla, oli ennen naisen aviomiehen tuloa jonka Ripa myöhemmin hoiteli hengiltä. Siinä olisi voitu näyttää seksiä ja kunnolla näyttelijä Leena Uotilan laukeaminen ja vasta sitten aviomies katsomaan mitä tapahtuu. Näin se olisi toiminut paremmin, vaikken mikään elokuvaohjaaja olekkaan. Tämä on oma mielipiteeni.
Eli kelpoa kamaa.- Sammoo mieltä
Just!
Olis ny vähän näyttäneet Marinkin tuheroo ja tissejä, Uotilaa panokohtaus jo vähän sinne päin.
Se homokohta vaseliiniplotjuineen hauska.
Kaikkiaan aika seko pätkä.
- Raparipa
Kyllä tykkäsin
- Anonyymi
Helvetin hyvä! Ku sais jostain dvd ostettuu olis kova tai vuokrata
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1411020
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.27956Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s43848- 39725
Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?48694- 57611
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?67588- 37579
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?57575- 76567