Kusipää

Rakastan exääni edelleen, hän satutti minua ja nyt minä satutan kaikkia mahdollisia miehiä jotka vaan ovat minusta kiinnostuneita!
41366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä jatka. Usko minua. Sinä asiasta viime kädessä tunnet tunnon tuskia.

Äänestä

seuraavaa:
Mene peilin eteen ja totea itsellesi, että rakastat itseäsi oikeasti ja alat parantua...

Äänestä
  • Mutta kun ei tuo auta. En pysty rakastamaan edes itseäni!

    Äänestä

Tosin en rakasta enää exääni.Juuri sen vuoksi että hän satutti sekä henkisesti että fyysisesti. En uskalla laskea ketään miestä niin lähelle sydäntäni että minua pääsisi satuttamaan. Loukkaan välinpitämättömyydellä tahattomasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Lilli- kirjoitti:

Rakastan exääni edelleen, hän satutti minua ja nyt minä satutan kaikkia mahdollisia miehiä jotka vaan ovat minusta kiinnostuneita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu