mikä on paskin elokuva? mun mielestä staar waars!
mikä on
7
713
Vastaukset
- diapolos
jonka jättää kesken koska katsominen on kärsimystä. Tällainen on ollut Max niminen tosi halpa elokuva, joka tuli erään ostamani kun-fu-boxin mukana. Eka 5 minsaa oli tarpeeksi.
Star warsit ovat carsin laadukkaita, niitä on hauska katsoa. Ainoa rasittava asia star warsissa on sen yliomistautuneet fanit. - Bill Morgan
Top Gun on ainaki aivan paska.
- dgdg
Avaruusseikkailu 2001
- lähempää
Vares tai sitte pahamaa molemmat yhtä surkeita.
- Nimetön
Kaikki helvetin anime hentai paskat. Poikkeuksena "Muumi laakson tarinat" jotka pohjautuu suomeen. Sekä ranskalaiset kliseiset elokuvat.
- PinkCatz
Mun kärsimykset on Arizona Dream ja Tideland...kyllä tossa jälkimmäisessä perse puutu leffateatterissa mutta kun oltiin liput maksettu niin pinnistettiin leffan loppuun saakka... Aivan järkyttävää skeidaa!!!
- Keaton
Varekset ihan ehottomasti! Eihän niitä jaksa kattoo Erkkikään. Sitten aika ahdistava oli Phone boot. Muita tylsiä ovat Jim Carreyn Ace Ventura -jutut, Stephen Kingin romaaniin perustuva Unensieppaaja,nämä muun muassa. Tylsä elokuva on sellainen, jonka aikana rupeaa nukuttamaan, vaikka katsoisi sitä päivällä. Tylsäksi elokuvan voi myös tehdä näyttelijät ja vuorosanat. Liika hösötys ja räiskintä ovat minulle myös merkkejä siitä, ette tulossa on jotain aika tylsää ja merkityksetöntä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 636166
- 635589
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1274397- 553863
- 143795
- 323219
- 672979
- 592846
- 692588
- 471950