mikä on

paskin....

mikä on paskin elokuva? mun mielestä staar waars!

7

747

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • diapolos

      jonka jättää kesken koska katsominen on kärsimystä. Tällainen on ollut Max niminen tosi halpa elokuva, joka tuli erään ostamani kun-fu-boxin mukana. Eka 5 minsaa oli tarpeeksi.

      Star warsit ovat carsin laadukkaita, niitä on hauska katsoa. Ainoa rasittava asia star warsissa on sen yliomistautuneet fanit.

    • Bill Morgan

      Top Gun on ainaki aivan paska.

    • dgdg

      Avaruusseikkailu 2001

    • lähempää

      Vares tai sitte pahamaa molemmat yhtä surkeita.

      • Nimetön

        Kaikki helvetin anime hentai paskat. Poikkeuksena "Muumi laakson tarinat" jotka pohjautuu suomeen. Sekä ranskalaiset kliseiset elokuvat.


    • PinkCatz

      Mun kärsimykset on Arizona Dream ja Tideland...kyllä tossa jälkimmäisessä perse puutu leffateatterissa mutta kun oltiin liput maksettu niin pinnistettiin leffan loppuun saakka... Aivan järkyttävää skeidaa!!!

    • Keaton

      Varekset ihan ehottomasti! Eihän niitä jaksa kattoo Erkkikään. Sitten aika ahdistava oli Phone boot. Muita tylsiä ovat Jim Carreyn Ace Ventura -jutut, Stephen Kingin romaaniin perustuva Unensieppaaja,nämä muun muassa. Tylsä elokuva on sellainen, jonka aikana rupeaa nukuttamaan, vaikka katsoisi sitä päivällä. Tylsäksi elokuvan voi myös tehdä näyttelijät ja vuorosanat. Liika hösötys ja räiskintä ovat minulle myös merkkejä siitä, ette tulossa on jotain aika tylsää ja merkityksetöntä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      185
      3061
    2. 92
      1374
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      248
      1112
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      128
      1092
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      86
      965
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      94
      820
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      104
      677
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      55
      675
    9. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      106
      636
    10. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      582
    Aihe