pappi hei !!

sä voit sunnuntai saarnan sijaan pitää hautajaiset tällä palstalla...kaikki ovat poistuneet ns paremmille laitumille me loput jäämme heitä suremaan --->täällä on hiljaisempaa kuin huopatossutehtaassa!!!
5299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Paskahuussi pojat on lähteny pakoon! :]

Äänestä

Ketä pitäs surra hei,tarkennas jooko,tai ei??

Äänestä
  • ovat...KADONNEET

    Äänestä

  • osanottoni kirjoitti:

    ovat...KADONNEET

    omaiset on nähneet...se siitä ja sitten seuraava nyyhky tarina..

    Äänestä

Hautajaiset voi vaan pitää jos joku on kuollut.
Huuhaalaiset on täynnä elin tahtoa ja minun tedäkseni ne ei viellä ole arkussa.

Sunnuntaisaarna ei tule sen takia olemaan hautajaiset.

Tule sinäkin saarnalle niin saat vähän hengellistä koulutusta ja jos asiat hyvin luistaa niin pääset humppiksen kans parannuksen tielle.



Terv

Huuhaan palstan Pappi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osanottoni kirjoitti:

sä voit sunnuntai saarnan sijaan pitää hautajaiset tällä palstalla...kaikki ovat poistuneet ns paremmille laitumille me loput jäämme heitä suremaan --->täällä on hiljaisempaa kuin huopatossutehtaassa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu