rehasit kauheeta määrää sisustustavaraa tolkista... en ole sua ennen nähny kaunis nainen, jäit mieleeni kuka oot? olit puhelimessa koko kauppareissun ja tosin sulla näytti olevan niin julmetun mukavaa kun kihertelit että varmaankin juttelit miehen kanssa? toivottavasti sua näkyy raitilla vielä joskus
blondi isokyrö
tempo67
3383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
aivan liian vanha mul... vai onko sul hyvä tempo sängys ;) -unelmiesi blondi
pitkä salskea tummahiuksinen mies jonka kans hippuloittit sinne tänne............ ? ei kuitenkaan vaikuttanu et olisit ollu senkans sen kummemmin...... ??????
et taida kuitenkaan ja vaikka lukisitkin niin ajattelet mun varmasti olevan vähän tyhmä kun tänne pistin sulle viestin. en vain tiennyt muutakaan keinoa. en ole myöskään mikään kamala ja epätoivonen vaan ihan ok tyyppi. toivottavasti nähdään vielä joskus!