miksei kukaa oo vihjaillu tätä superylikerrointa...??
Detroit....
ismo-laitela
8704
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ite laitoin ainaki detroitin lapulle, hullun varma. vituttaa vaan ku toinen kohde meni pieleen.
pelistä on kyllä hyvät hillot tulossa!
Vitun tyhymä!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennen kuin avaa suunsa, kannattaisi varmasti miettiä mitä merkkiä maestro kyseiseen peliin tarjosi. Vastaus, en mitään! Itse pelasin Chicagoa kolmeenkin lappuun, mutta valitettavasti jäi lunastukset eilen tulematta. Detroitin pelihistoriaa tarkastelemalla ei ole kovin vaikea päätellä, että Chicago on ollut niille paha vastus, ja yleensä kovempi mitä sarjataulukosta voisi päätellä. Ja Blackhawks on muutenkin ollut astetta pirteämpi tänä vuonna.
R1
Bank Date Matches Results Bet Odds Status
Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
3 - 2 1 3.25 Won
Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals
7 - 21 2 2.50 Won
Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars
H(0.00 - 4.50) 13 - 28 1 1.90 Lost
Accumulator 15.44 1 x 33.0 = 33.00 0.00
R2
Bank Date Matches Results Bet Odds Status
Seattle SuperSonics - Detroit Pistons
103 - 107 1 3.40 Lost
San Diego Chargers - Indianapolis Colts
H(3.50 - 0.00) 23 - 21 2 2.00 Lost
Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings (1x2) 3 - 2 1 3.25 Won
Accumulator 22.10 1 x 50.0 = 50.00 0.00
PS. hillo on namia, toivottavasti sullekin joskus lohkee!
Voi jestas sentään miten joku voi pelata noin idioottimaisia kohteita. On toki myös enemmän kuin mahdollista että panos kohtaan on mennyt yksi nolla liikaa.....Säälittävää touhua. Kyllä on Tepon rivejä ikävä kun tällästä paskaa joutuu katsomaan. Suosittelen maestroa lopettamaan vedonlyönnin ennen kuin käy todella huonosti
KUTEN MONI MUUKIN!!!!!!!!!!!!
Samaa paskasakkia.Täälä rehvastelee hilloilla ja
muuttelee pelejään osuvaksi!!!!!!!!!!!
merkit vaan oli osittain vääriä hei!
Harvassa on ne pelurit, joilla jokainen rivi osuu. Näillä kertoimilla pelattaessa on ihan riittävästi jos yksi kahdestakymmenestä osuu, silläkin pääsee jo voitolle.
Mutta toiveenne kyllä on noteerattu, tulen varmasti lähiaikoina laittamaan entistä vähemmän rivejä tänne. Paltan käyttäjistä kun kukaan ei vaivaudu rekoista keskustelemaan, tai sitten ei viikkorahat riitä edes pelaamiseen.
Palstan kirouksen takia ei uskaltanut Chicagoa mainostaa etukäteen, ja nytkin pitää hehkuttaa kovasti Lukon puolesta, sillä eihän Kerholle muuten mitään mahiksia olisi. Murskaoitto Lukolle.