Homo erotiikka mitä mieltä?

Mitä mieltä olette homo erotiikasta Halosellahan oli homo eroottista kamaa viimeiste vaaliensa veturina.

PS:Lähtiskö joku poitsu treffeille.
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

polttaa Kataisen luoma ongelma Vanhaselle, eikä demareilla ei ole siihen syytä, niin halutaan asioiden peittämiseksi ja oman vitutuksen vuoksi haukkua vaikkapa presidenttiä ja demareita

Äänestä

keskustelkaa siellä.

Äänestä
  • Arvaattekin presidentti.

    Äänestä

NO HUH HUH

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takatuppari kirjoitti:

Mitä mieltä olette homo erotiikasta Halosellahan oli homo eroottista kamaa viimeiste vaaliensa veturina.

PS:Lähtiskö joku poitsu treffeille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu