SDP on kuoleva puolue.

SDP:llä menee tosi heikosti. Pelkkää kanankaakatusta ja r-vikaista änkyRöintiä.
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitään järkevää niitten suusta,ihan sekainen
kuppikunta

Äänestä
  • Älkää unohtako pakkoruotsittajien ylipapitar Maaritia, on niin selkeäsanainen, että...

    Toivottavasti demarit tajuavat heittää tuon myyräntyötä puolueelle tekevän yli laidan!

    Pakkoruotsituksen taakoista on päästävä eroon!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei mitään annettavaa kirjoitti:

SDP:llä menee tosi heikosti. Pelkkää kanankaakatusta ja r-vikaista änkyRöintiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu