Paniikki!

että tänne suomi24:ään lähetettyjen viestien kirjoittajat on helppo selvittää... olen luullut kirjoittavani anonyymisti, voi ei! Mitä nyt teen!! Miten saan kaikki provoilut tekemättömiksi?! Onko elämäni pilalla jos olen nolannut itseni suomi24:ssä?
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä sotaveteraanista ne vaahtoo?, petri who, jokelan muistan vaivoin.

Äänestä

sinusta ajattelevat?

Kuulostat aivan kuin joltain helvetin sätkynukelta.

Äänestä
  • Voisitko neuvoa miten tollaisesta pääsis eroon, ettei valittäisi siitä mitä muut itsestään ajattelee??
    Kun tuntuu ettei saa turpaansa oikessa paikassa kun ei uskalla sanoa mitä ajattelee , ettei vaan loukkaisi toista ja ei muutenkaan kehtaisi sanoa mielipidettaan ettei vaan itseänsä munaisi toisen silmissä.Miten sen itsetärkeyden voisi murentaa , pitäisikö alkaa esittämään "hullua" ??.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuulin tänään kirjoitti:

että tänne suomi24:ään lähetettyjen viestien kirjoittajat on helppo selvittää... olen luullut kirjoittavani anonyymisti, voi ei! Mitä nyt teen!! Miten saan kaikki provoilut tekemättömiksi?! Onko elämäni pilalla jos olen nolannut itseni suomi24:ssä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu