voin lopettaa kirjottelun täällä, jos oikeasti sitä haluat, sanakin niin lopetan, mutta sen tarvin ja haluan.
Sinulle vielä
.......
72075
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
toisella foorumilla, jos haluat ja jos Sinusta silta oikeasti tuntuu.
Jään odottelemaan
Miksi et kirjoittaisi, jos tämä on henkireikäsi. Näin sanoisin yhdelle. Omalta kohdalta kaipaan jotakin todellista, konkreettista. Olen pettynyt nykytilaan.
joka kaipaa konkreettista? muistappa että et...
En varmasti ole ainut :). Selvittämättömät asiat kuitenkin pitäisi selvittää yksityisesti, muilla kanavilla. Ei keskustelupalstoilla.
sanoa noin, kun ei tiedä mistä on kyse ja mitä kaikkea siihen liittyy. turha tulla sanomaan, että kaiken voi selvittää ja kertoa, kun asiat ei aina mene niin. joskus pitää miettiä.
Ainakin minä tein viimeisen aloitteen jonkinlaisen rauhan suhteen. Jos niin ei käy, niin voin mennä rauhassa eteenpäin. Tiedän yrittäneeni.
Joskus miettimisessä kuluu aikaa liiaksi ja kaikki on myöhäistä. Toinen on mennyt eteenpäin.
ihan pääsen eteenpäin, ei siinä, siihenhän on jo melkein tottunu! kyse olikin siitä , että olisin halunnu tietää, jos oli jotain. Ihminenhän oon itsekkin.