Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Huolestuttavaa kehitystä

Tällä on ruvennut olemaan taas rekattujen nimikerkkien antamia pelivihjeitä aivan liikaa, jos tuo tuollainen ei lopu, niin parasta laittaa taas pari sivua näitä PÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ Ja HÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ ja SKOOPPARI JOE-viestejä, että saadaan taas palsta oikeille raiteilleen.
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikös sitä sanota että sitä saa mitä tilaa....Palstan kerma on tätä oikein kerjännyt ja nyt he sitä saavat YLLIN KYLLIN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Palstalla kirjoitti:

Tällä on ruvennut olemaan taas rekattujen nimikerkkien antamia pelivihjeitä aivan liikaa, jos tuo tuollainen ei lopu, niin parasta laittaa taas pari sivua näitä PÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ Ja HÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ ja SKOOPPARI JOE-viestejä, että saadaan taas palsta oikeille raiteilleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu