Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lihavalla posliini?

Onko posliini lihavalla naisella (miksei miehelläkin) mielestänne vastenmielisen tai muuten vaan etovan näköinen?
124503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

kuin aivan villinä rehottava karvareuhka

Äänestä
  • Kuule iida heti vaan posliiniksi,pelkka ajatuskin saa jo hiukan keulimaan. Voin sanoa etta on todella hyvan nakoinen ja kiva yllatys.

    Äänestä

ei herätä viboja kyllä hoikillakaan...

Äänestä

parempi on siistiksi rajattu/ posliini kuin valtoimenaan rehottava ns. suomi tuhero.. ajele ihmeessä. mukava yllätys miehelle :)

Äänestä

..ehdottomasti siis!
superSEXY!
-"pariin" naiseen on tullut matkan varrella törmättyä ja posliini on todella kiva myös hieman pyöreemmällä...!

Äänestä

Mikään ei ole suloisempi kuin pulleasti muodokkaan naisen sänkinen pimppi.Sitä on ihana ihailla,nuolla,runkata ja naida.Sen litisevää laulua jaksaisi kuunnella ikuisuuden.Mmm,kyrpää ottaa jo kun ajattelenkin:)

Äänestä
  • ....pimppini posliiniksi.
    Taidanpa vähän pyllistää sinulle, ihan vaan iloksi arkipäivään.

    Äänestä

  • Daphne kirjoitti:

    ....pimppini posliiniksi.
    Taidanpa vähän pyllistää sinulle, ihan vaan iloksi arkipäivään.

    Näky sinun kauniisti keinahtelevasta pyöreästä pyllystäsi valtaa mieleni.Piilostaan pilkottelevan posliinipimppisi häpyhuulet tuovat mieeleen nautinnosta huokailevan naisen hehkeät huulet,joita niin kiihkeän hellästi himoaisin suudella.Tyydyttäjäsi täytyy olla onnelinen mies/nainen.

    Kiitos vain somasta pyllistyksestäsi ja hyvijä jusseja:)

    Äänestä

mulla on läski akka ..muttei kauan, eihän sellaista nussi köyhä erkkikään .


nuf said

Äänestä
  • ..mutta miks otit läskin akan, vai pullahtiko se suhteen aikana?

    Äänestä

sopii se pulskallekin naiselle ja just ajeltu on hauskempi nuollakin eikun karvat pois

Äänestä

moiks Iida :) aja pois vaan :) kyllähän sellaista miehet katsoo mielellään :) *minäkin* :) kaunishan se on paljas pimppi :) varsinkin tuhdimmalla tytöllä :) sinäkin olet varmaan mukavan pyöreä lady :) njam.. :) tykkään sellaisesta vurnukasta :) IIDA :) *punastellen kysyy* :) oiskohan sinulla sähköpostia :) *kuiskaa* :) pistäisit kuvan tulemaan nätistä pimpistäsi :) niin voin sanua näille ukonmurikoille ;) että kaunis se on :) jookos :) jospa annan sen osoitteeni :) [email protected] löytyisköhän iidalla rohkeutta pistää kuvaansa :) mukavaa kesänjatkoja sinulle :) T:Pekka :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iida kirjoitti:

Onko posliini lihavalla naisella (miksei miehelläkin) mielestänne vastenmielisen tai muuten vaan etovan näköinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu