Onko kaikki kotona

Onko noilla kahjuilla, jotka viihtyvät palstallamme, kaikki kotona?
Miksi ne eivät ymmärrä, että täältä ei heru mitään?
Tuntuu, kuin ne olisivat väkisin tulossa Perussuomalaisiin.
Kyllä on kiva olla suosittu.
2151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

SKS.n huuteluihin, niin pakkohan niiden on jossain hillua kun ne ei omaa palstaa saa. Tää palsta on ainut kommari palstan kanssa, jossa tuollaiset SKS vasurit voi huudella.

Äänestä
  • Mutta jostakin luin, että niitä olisi vain pari kolme tyyppiä, jotka yhteiskunnan tuella eläen huutelevat, kuinka joku pakolainen vie kaiken.

    En halua kuulua sellaiseen jengiin. Haluan olla Perussuomalainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heikki N kirjoitti:

Onko noilla kahjuilla, jotka viihtyvät palstallamme, kaikki kotona?
Miksi ne eivät ymmärrä, että täältä ei heru mitään?
Tuntuu, kuin ne olisivat väkisin tulossa Perussuomalaisiin.
Kyllä on kiva olla suosittu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu