natsi-saksa ja kepu

Natsi-saksa pakotti ihmisä pakkotyöhön. 2000-luvun suomessa kepu pakottaa ihmisiä pakkotyöhön natsi-saksan mallin mukaan
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MENE TÖIHIN SOSIAALIPUMMI!

Äänestä

Samaa aikoo Tehy, jota demarit kiihkeästi tukevat. Kepujohtoinen hallitus on sentään saanut aikaan potilasuojalain, joilla estetään tuo natseilta oppia ottaneiden aikeet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ernesto.rafael.guevara kirjoitti:

Natsi-saksa pakotti ihmisä pakkotyöhön. 2000-luvun suomessa kepu pakottaa ihmisiä pakkotyöhön natsi-saksan mallin mukaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu