vanhanen sairaalan hoitoon

tais oma koira kusta nilkoille.paha saa aina palkkasa.nyt eiku katainen vaan laittaan sairaala apulaisen huntu päälle ja katetria laittaan vanhasen letkuun...vai oiskohan se saanu tippurin liettuassa kantsis tutkii.katainen vaan loppu kaudekseen sairaalaan töihin,tietty sairaala-apulaisen palkalla!!! kaatukoon hallitus, kansan tahto.
3194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paljonhan sairaaloihinn joutaan palkaamaan väkeä melkein pystymetsästä, mutta joku roti se kuitenkin pitää olla. Ei nyt sentään ketään sellasta joka ei koskaan ole tehnyt mitään, eikä osannut mitään. Paitti tietysti jos ihan vaan kusettamaan...siinähän se Jyrkikin on aika hyvä.

Äänestä
  • Kyllä Matti,matti sai kivekset muutamaa päivää liian aikaisin!!

    Äänestä

  • api kirjoitti:

    Kyllä Matti,matti sai kivekset muutamaa päivää liian aikaisin!!

    matilla ei vaan oo munaa !!!! tai tehy istunnon aikaan liettuan deitti horot söi ne,,tippuri kuten sanoin!!!onneks apteekit menee lakkoon,vai meneekö ? onko tullu pakkolaki et saa hoiettua tipparin!!!hallitua koolle ja äkkiä !!!!!! mulkkuun sattuu!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jyrki katainen sisar hentov... kirjoitti:

tais oma koira kusta nilkoille.paha saa aina palkkasa.nyt eiku katainen vaan laittaan sairaala apulaisen huntu päälle ja katetria laittaan vanhasen letkuun...vai oiskohan se saanu tippurin liettuassa kantsis tutkii.katainen vaan loppu kaudekseen sairaalaan töihin,tietty sairaala-apulaisen palkalla!!! kaatukoon hallitus, kansan tahto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu