Usan pressavaalit

Usan pressa vaalit lähestyy, arpajaiset alkaa. Hauskuutta riittää taas, kun lukutaidottomat valitsevat arpomalla itselleen jonkun peelon.
4151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Venäjän vaalien tulos on selvillä jo kuukausia ennen vaalipäivää!

Opposition ääni kun vaiennetaan jopa fataalein keinoin (vrt.Politkovskaja, Hodorkovski, Berezovski ja Litvinenko) hyvissä ajoin ennen äänestyksiä...

Äänestä
  • saanut pääsee presitentiksi Idioottikansalla on samallainen johtaja..

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


hauskaa riittää kirjoitti:

Usan pressa vaalit lähestyy, arpajaiset alkaa. Hauskuutta riittää taas, kun lukutaidottomat valitsevat arpomalla itselleen jonkun peelon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu