Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko www.free6.com muuttunu?

minulla se ei oo enää entisellään, pelkkiä mainosbannereita mutta ei kuvia, ja tausta on ihan valkonen. onko teilläkin näin?
31688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole muuttunut. Sun kone ei van tykkää enää, että sä selaat sellasta törkyä.

Äänestä

paskaa se on ollut aina.

Äänestä

Minullakin on tämä linkki muuttunut!!!
Hyvä oli... Mitä tehdä ?
Pappa vaan ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muena kirjoitti:

minulla se ei oo enää entisellään, pelkkiä mainosbannereita mutta ei kuvia, ja tausta on ihan valkonen. onko teilläkin näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu