Sepon valinta

Linda mukavan oloinen, reilu, herttanen ja nätti tyttö! Pilvikin oikein kivan oloinen ja varmasti hänellekin se Maajussi jossain on.. Toivotan oikein paljon onnea ja rakkautta Sepolle ja Lindalle!
63077
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olin ihan varma, että Pilvin se Seppo ottaa, mutta onneksi kävi näin. Vaikka Lindaa jotkut hissukaksi haukkuukin, niin kylä se mun mielestä paremmin sinne tilalle sopii. Lomittaja vielä. Pilvi ei varmana asettuis aloilleen, kun on oma tila ja kaikki. Tai näin ainakin luulen. Linda ja Seppi on molemmat sellasia rauhallisia ja harkitsevaisia, hyvä pari!

Äänestä

Linda on todella herttainen ja tuntuu että sopivat hyvin yhteen. Vaikea päätös Sepolta kun ajattelee että Pilvi oli se ensi ihastus... Mutta hyvä kun päätti sen näin ja hienosti vielä.
Saattaa olla se varma pari...

Äänestä
  • Tosta taida mitään tulla. Tai mistä sitä kans tietää josko linda vaikka repäsöö...

    Äänestä

  • Siltä ettei kirjoitti:

    Tosta taida mitään tulla. Tai mistä sitä kans tietää josko linda vaikka repäsöö...

    ..heti Sepon fan- klubiin! Onkohan semmosta perustettu?

    Äänestä

...minusta se Heidi(?)joka oli aluks vielä mukana jahtaamassa seppoa,olis ollu ihan sopivimman oloinen.Oliko se jostain oulusta..
Semmonen kikkara pitkä tukka ja oikein rempseen oloinen.Ja oli sitä lihaakin luitten ympärillä mitä seppo tuntui arvostavan puheittensa perusteella...Tämä minun mielipide.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä!! kirjoitti:

Linda mukavan oloinen, reilu, herttanen ja nätti tyttö! Pilvikin oikein kivan oloinen ja varmasti hänellekin se Maajussi jossain on.. Toivotan oikein paljon onnea ja rakkautta Sepolle ja Lindalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu