toimitetaan kaikille sponsorin kautta. Taatusti turvallisesti, koska sponsereille ne tulevat henkilökohtaisesti lähetin välityksellä. Älkää siis huolehtiko turhaan. Kaikki on kunnossa maaliskuun 2008 loppuun mennessä.
uudet tunnukset ja
salasanat
122002
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
aakkosjärjestyksessä vai miten ?
lähdetään liikkeelle pohjoisesta. Samalla käydään läpi sponsoreiden kanssa sääntömuutokset ja katsaus tulevaan.
... salasanat ja käyttäjätunnukset samassa kirjeessä. Kyllä siitä hyvä tulee noin.
Ja mitaan ette voi...
tarkoituskin, mutta nyt tilanne on hiukan muuttunut. Asioiden nopeuttamiseksi alueiden pääsponsoreille on annettu rajoitetuksi ajaksi superkäyttäjän oikeudet ja he voivat suorittaa rahansiirtoja jäsenten puolesta, jotta kiireelliset tapaukset saadaan hoidettua. Hankalassa tilanteessa olevat voivat siis ottaa yhteyttä alueensa pääsponsoriin. Kyseisten sponsoreiden yhteystiedot julkaistaan paikallislehdissä joulukuun ensimmäisellä viikolla.
Kas kas, verkostomarkkinoinnissa tällaista muuvia kutsutaan varmasti linjakohtaiseksi delegaatioksi, meillä ritysmaailmassa vastuunsiirtelyksi. Joku pyrkiipeittelemään jälkiä, jotka johtavat suoraan sylttytehtaalle. Vittu tota teidän pisnestänne... Tuliko homma nyt varmasti pakettin?
ota tosissasi. Kehittelin vain fiktiota siitä, miten asiat voisivat mennä ja voisivat vielä mennä läpi älykkökerhossa :)
Ai katsos vaan. Sitä otettiin juuri muutaman kuukauden aikalisä? Kas kas... Joko alkaa klubilaisia huolestuttaa, näin ei toimi kukaan vastuullinen sijoittaja.
Ja mitä tapahtuu sijoituksille sillä aikaa kun ette voi valvoa niitä? Ottakaa nuo huijarit nyt kiinni kun vielä ehditte! Selvittäkään heidän yhteistietonsa ja napatkaa kiinni ennen vuoden vaihdetta (jolloin lienee jo liian myöhäistä)!
Kun kusetus alkaa uhkaavasti selvitä, alkaa "pian,tulevaisuudessa,joskus-vaihe..."
Viedään tällä aikalisällä vielä tuhkamunatkin pesästä.
ja vuoden päästä uudet tunkit-uudet kujeet!
t.make
> Älkää siis huolehtiko turhaan. Kaikki
> on kunnossa maaliskuun 2008 loppuun
> mennessä.
Voihan vitt*. Keväällä viime toukokuussa otin GE Moneyltä lainaa 18 tuhatta euroa ja 2500 euroa Elloslainaa ja sijoitin ne WinClubiin. Laskin, että tienaan niillä vuodessa 56 000 euroa valuuttakaupassa.
Nyt pankki vaatii molemmista lainoista jotain lyhennyksiä ja korkoja. Millä vi****a maksen ne nyt jos Winclubin palvelimella oleviin sijoituksiini en pääse käsiksi???? Asialla alkaa olemaan vähän kiire!! Pitääkö minun selvitä sinne maaliskuulle asti aktiivirahalla ja tekstari lainoilla? Kuka korvaa minulle näistä aiheutuneet kulut?
Olen pahoillani puolestasi. Eikö kukaan koskaan kertonut, että kannattaa sijoittaa vain niin paljon kuin voi hävitä? Lainarahalla sijoittaminen on hölmöläisten hommaa, koska riski on moninkertainen. Kun sijoituksen kohde vielä on riskaabelein sijoitus nimeltä Winclub, niin voit ajatella juuri voittaneesi käänteisen värisuoran elämän uhkapelissä.
keksin koko tuon ylläolevan tarinan. Niin kyllä taisit sinäkin keksiä omasi. Jos taas olet tosissasi, niin sinulla on syytä olla ERITTÄIN HUOLISSASI !
Reps.. hauska nähdä kuinka nopeaa oli korpit raadon ympärillä, loistava trolli aloittajalta.. heh