Lipponen on petturi

Paavo Lipponen puhui ennen vaaleja täyttä paskaa. Hän sanoi, että on sopinut Italian kanssa EU:n elintarvikeviraston jaosta.

On aika ihmeellistä, että demokraattisessa valtiossa kansalta salataan tärkeitä asioita.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä! Olet omaksunut kepun tavan toimia!
-Syytetään pelkästään muita,eihän meissä mitään vikaa ole?

Äänestä
  • Miksi Tony Halme sai pyytämättä puheenvuoron?

    Äänestä

  • Mitä vikaa oli kommentissa
    mitä "kommentoit" ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin on kirjoitti:

Paavo Lipponen puhui ennen vaaleja täyttä paskaa. Hän sanoi, että on sopinut Italian kanssa EU:n elintarvikeviraston jaosta.

On aika ihmeellistä, että demokraattisessa valtiossa kansalta salataan tärkeitä asioita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu