Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Helvetin Puola kun sössi

Niin tuli pelattua kahden varman kautta,Puola ja
Suomi 0-0 x apukohteista Kroatia nyt odotetusti
hoiteli Englannin,niin iso potti nyt jäi saamatta
kun ei pitänyt kuin tupla suomi 0-0 x- Kroatia
20 e panoksella.
3293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tepon vika

Äänestä

Itse vedin saman tuplan 2 kertaa satasella !!!! Tuli kunnon potti !!!

Äänestä

Heheheheee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


80000E kirjoitti:

Niin tuli pelattua kahden varman kautta,Puola ja
Suomi 0-0 x apukohteista Kroatia nyt odotetusti
hoiteli Englannin,niin iso potti nyt jäi saamatta
kun ei pitänyt kuin tupla suomi 0-0 x- Kroatia
20 e panoksella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu