Chirac (kok.) oli roisto

http://plaza.fi/ulkomaat/ranskan-poliisi-tutkii-chiracin-korruptioepailyja

Tällaisia nämä kokoomuksen ulkomaisten sisarpuolueiden poliitikot ovat, Berlusconista alkaen, kaikki.
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oikein meni sanomaan Virtsatie-Vanhasesta kun sanoi sitä seksikkäimmäksi mieheksi. Onko tuo sirakki joku homo vai? Ei miehet yleensä kehu toisiaan seksikkäiksi, paitsi homot kehuu.

Äänestä

kukkojen tunkio.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuten aina kirjoitti:

http://plaza.fi/ulkomaat/ranskan-poliisi-tutkii-chiracin-korruptioepailyja

Tällaisia nämä kokoomuksen ulkomaisten sisarpuolueiden poliitikot ovat, Berlusconista alkaen, kaikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu