Yhteys Eniroon?

Laitoin Sonnimiehen MTV-avauksen Kauraselle sähköpostilla.
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hänen tekstit viittaa vahvasti kiinnostuksesta omaan sukupuoleen. Säestää emeriittaa niin rakstuneesti. Niin se sitten puhkesi sonnikuplakin, ei olle Frederikki ei Danny, oli vaan tavallinen Sillanpään Jartsu..

Äänestä
  • Siinäpä se kaikessa yksinkertaisuudessaan.

    Äänestä

Säästyinpähän itse siltäkin vaivalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hassi Julli kirjoitti:

Laitoin Sonnimiehen MTV-avauksen Kauraselle sähköpostilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu