Vanhan hahmon paluu

Keväällä kohistiin kauheasti, että joku vanha hahmo palaa syksyllä... Mitään ei ole kyllä näkyny
6922
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kari´´kartsa´´ taalasmaa.

Äänestä
  • että palaaja on nainen, joka palaa dramaattisesti (eli epäilen Hannaa, joka ei lopulta sitten kuollukkaan)

    Äänestä

Sehän oli Ismo, joka keväällä ryhtyi pultsariksi ja syksyllä muutti Tanjan siivellä elämään.

Äänestä
  • Maarit se se oli jos ette tienneet

    Äänestä

  • oli kyllä kirjoitti:

    Maarit se se oli jos ette tienneet

    Eikö? Sehän tuli jo aikaa sitten tekemään sitä soppakirjaa Ullasta.

    Kari palasi syksyllä.

    Äänestä

Luultavasti Maaritia tarkoitettiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palaa halusta kirjoitti:

Keväällä kohistiin kauheasti, että joku vanha hahmo palaa syksyllä... Mitään ei ole kyllä näkyny

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu