Pitäisi varmaan olla tyytyväinen että naisista kirjoitetaan edes jotakin.
Eikö mistään muusta saisi jutun aihetta kuin TAPPARASTA???
Se on varmasti tullut nyt kaikille aivan selväksi(mm.iltalehti,iltasanomat jne.)että Tapparalla on nuori ja kokematon joukkue joka tällä hetkellä "opettelee"pelaamaan sm-sarjassa vaikeimman kautta.
Joten aivan varmasti olisi muitakin mielenkiintoisia jutun aiheita tarjolla!
Tuntuu että jutuissa on se tuttu vanha kaava:kuukauden pelaaja,jonkun rajapyykin ylittäjä,joukkue jolla menee huonosti..siinäpä ne tais ollakin.
Nyt vähän toimittajalle motivaatiota hommaan ja lasit silmille,sarjassa tapahtuu muutakin!
Kiekkolehti
naiskiekon näkyvyys
2
849
Vastaukset
- örgouj
Miks heittomerkeissä opettelee?
- nyt vaan sit niin
Että Tappara ei tuu voittamaan yhtään peliä tällä kaudella! Ihan päivänselvä asia ja ne ite varmaan hassut luulee että onpas kivaa kun karsinnat alkaa ja pelit tasaantuu, niinpä varmaan. Tappioputki jatkuu, ei ehkä niin suurinumeroisena mutta kuitenki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä921939Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2781771Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3071575Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1831455Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em891040- 511007
- 56977
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56968- 67944
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40941