En tiedä onko tämä oikea palsta tähän kysymykseen.(neuvokaa parempi jos tiedätte)
Siis moni varmaan muistaa televisiosta sen miehen joka nieli kaikenlaisia esineitä rubikin kuutiosta, biljardipallosta yms. lähtien ja sylkäisi ne vielä takaisinkin tehden samalla esineille kaikkea jäynää mahassaan. (olikohan britti tai aussi, no hällä väliä)
Siis muistaako kukaan ton miehen nimeä niin vois googlettaa?
Parempi tietty jos löytyis jotain linkkiä kaverin sivuille tms.
Rubikin nielaisu
4
276
Vastaukset
- täältä
voi apua pyytää pulmaan kuin pulmaan. Yleensä tuleekin jossain vaiheessa se asiallinenkin vastaus. Ettäkö joku olis nielaissut sen kuution? Uskomatonta. Sellainen tyyppi ei tee sitten mitään hammaskalustolla. Sinnehän uppois BicMac kertanielasulla!
Jospa joku löytäis sen sivun, kiinnostaa jo muakin. - Dj Pervo
Kerron salaisuuden se on:Stevie Starr
- vastaus.
Kävin katsoon yhden videon. On ihme äijä!
- unohtanut Anna
Kiitos sulle Dj Pervo nimestä :o) Tuubista löytyi heti nimellä sälää kaverista ja voin suositella muillekkin niiden katsomista.
Kaveri ei ole mikään ns. "taikuri" vaan tekee kyseiset temput ihan oikeasti ja se joka väittää muuta vastaan voi yrittää perustella kantansa...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1514886Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813576SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312563SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä892102Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?241995Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861989Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191468Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1001283