Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Anustappi yhtä tyhjän kanssa

Anustappia kehuttiin ja sen hirvittävää vaikutusta latinkiin ja muutenkin. Tilasin sen 49.50 €, joka oli täysi pettymys. Alussa pipppeli paisui, mutta sisällä olessa tappi oli vastenmielinen. Kirveli vain eikä mielihyvästä tietoakaan. Onko koko juttu roskaa tai homojen hommaa?
21161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

JA SÄ OOT LUISUNU HOMOKSI KUN KERTA KOKEILET HOMOTAPPEJA.

Äänestä

...vaikka 30 cm sava, jos ei irtoo nii on ihme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pettynyt syvästi kirjoitti:

Anustappia kehuttiin ja sen hirvittävää vaikutusta latinkiin ja muutenkin. Tilasin sen 49.50 €, joka oli täysi pettymys. Alussa pipppeli paisui, mutta sisällä olessa tappi oli vastenmielinen. Kirveli vain eikä mielihyvästä tietoakaan. Onko koko juttu roskaa tai homojen hommaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu