3,5 - 1,3
2,2 - 2,3
0,2 - 0,2,3
19.20€
ja
1,3 - 2,4
3,4 - 4,6
3,5 - 1,2
12,80€
Ensimmäinen lappu täysi kopio voittolapusta, jonka kerroin oli 108000 parisen vuotta sitten,
Toinen lappu pikapeli!
Ei näissä auta mitkään perustelut. Voitto tulee jos tulee. Onnea kaikille!
MV NHL-Lotto
7
892
Vastaukset
- Veteli06
3,5 - 1,3
2,3 - 2,3- yksi rivi
1. Philadelphia - Washington
Koti: 2
Vieras: 3
2. Boston - NY Islanders
Koti: 1
Vieras: 2
3. Minnesota - Columbus
Koti: 5
Vieras: 2
Rivejä: 1 kpl - peliaika....
yksi rivi kirjoitti:
1. Philadelphia - Washington
Koti: 2
Vieras: 3
2. Boston - NY Islanders
Koti: 1
Vieras: 2
3. Minnesota - Columbus
Koti: 5
Vieras: 2
Rivejä: 1 kplMoniveto 3
Philadelphia - Washington Boston - NY Islanders Minnesota - Columbus
Peliaika on päättynyt pe 23.11. klo 18.55 - Veteli06
Eli "hatusta" vedetyt laput pärjäsivät melkein paremmin kuin "funtsitut" laput. Kerroin taisi olla jotain 50000 luokkaa ja väärien maalilukumäärä oli 2. Ei huonosti! Uutta matoa koukkuun!
Ps. Kuka olet Konstaapeli? Täytyy myöntää että kirjoituksiasi on luettava pieni hymy naamalla.
Teppo jatkaa tänään valistemallaan tiellä ja yksi ja ainoa tulos on Boston-peliin 2-2 et sillei hei! Ekan erän maalittomuus lupaa siihen hyvää. Muissa onkin sitten paljon enemmän numeroita hei! Washingtonin kautta lähtee - joskin buukkerit ovat ylireagoineet Hanlonin potkuihin (siitä ei siis ollut illan pv-riville asti).
Lopussa oli kaksi minuuttia yv-aikaa tasoittaa peli numeroihin 2-2 et sillei hei! Siis vittu kuudella neljää vastaan et sillei hei! Washingtonille olisi ollut maaleja kuuteen asti ja Philalle 1,2,3. Vikaan peliin molemmille 2,3,4.
Jos muut osuu, niin Stadissa kiroillaan et sillei hei!- tänne kirjoittelet
teppo.moi kirjoitti:
Lopussa oli kaksi minuuttia yv-aikaa tasoittaa peli numeroihin 2-2 et sillei hei! Siis vittu kuudella neljää vastaan et sillei hei! Washingtonille olisi ollut maaleja kuuteen asti ja Philalle 1,2,3. Vikaan peliin molemmille 2,3,4.
Jos muut osuu, niin Stadissa kiroillaan et sillei hei!Ei ketään kiinnosta paljonko sulla ois ollu valehdeltuja maaleja joillekkin. Jätkä ei ole edes koskaan saanut monaria kiinni, eli pidä pää kiinni huijari!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3602838SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652276Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781959Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis661592- 1401532
- 691149
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264955Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li8932- 39810