Minne katosivat

Minne ovat kadonneet ne työtä vieroksuvat hiipparit, jotka uskottelivat meille olevansa isänmaallisia?

Miksi kiihkoisänmaalliset ovat lähes aina työssä käynättömiä?
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pari on ryyppäämässä, pari on putkassa, yksi on työkeikalla(!) ja loput kaksi on kovassa kuumeessa. Eivät juuri nyt jaksa kirjoitella, mutta eiköhän se ala taas viikolla se

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työtä vieroksuvat? kirjoitti:

Minne ovat kadonneet ne työtä vieroksuvat hiipparit, jotka uskottelivat meille olevansa isänmaallisia?

Miksi kiihkoisänmaalliset ovat lähes aina työssä käynättömiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu