Hieman lihaksikkaat naiset kiihottaa niin julmettomasti enemmän kuin ns. "normaalit" naiset. Olen harrastamut seksiä sekä fitness-naisten kanssa, että tavallisten naisten kanssa.. Naiset joilla on lihasta dominoivat ja ohjaavat enemmän kuin tavikset. Ja minä tykkään... Olen täysin hetero. Onko sielunveljiä?
Urheilulliset naiset...
Outo???
41195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Muskelikkaat naiset kiihottavat paljon! Näin kerran pornovideon niistä... Nam! Naiset ns. raiskasivat miehen... KIVAA! nam nam!
Jos mies unelmoi naisesta,jolla on lihaksia
on kaukana homosta. Mistä muuten löytää Suomesta
kyseisiä videoita?
Jep! Etenkin naiset joilla pohkeet ja reidet timmissä sulattavat mielen. Mua ei tarvitse raiskata mutta kun nään naisen jolla on lihaksikkaat jalat niin jopo polkee tyhjäää!! Ja sellaiset luonnollisen lihaksikkaat vaikkapa geenien kautta.
Olin Tukholman maratonilla 14.6.2003. Olipa paljon upeita urheilullisia naisia! Suosittelen juoksua myös tältä kannalta,