http://www.youtube.com/EirikTage
Upeita historiallisia rakennuksia, palatseja ja vanhaa kulttuuria. Hienoa, että naapurissamme on suuri, mahtava ja rikas Venäjä, jota ilman olisimme todella lirissä.
Upeita historiallisia rakennuksia, palatseja ja vanhaa kulttuuria. Hienoa, että naapurissamme on suuri, mahtava ja rikas Venäjä, jota ilman olisimme todella lirissä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Emme olisi Iirissä.
Pohjustatko tuolla Venäjää nuolevalla viestilläsi Putinin puolueen 107% voittoa tulevissa duuman vaaleissa?
Vai onko sinulla jokin muu koira haudattuna tavanomaisessa Venäjä-ylistyksessäsi?
Kiitosta ansaitset kyllä siitä, että kerrankin käytät taas hupia herättänyttä nikkiäsi...
seuraava presidentti?
http://www.youtube.com/watch?v=NVPwUzcFbv4#!!
Pietari kyllä menee edelle Moskovan kauneudessa. Venäjällä vauraus levittyy jo aika hyvin ympäri maan.
Sillä olihan sekin aika makea pikkustadi aikoinaan.
Ahistaako likasankojen tonkiminen paljonkin, kun pitää poistella omia avauksiaan saatuaan muutaman vastauksen, omani mukana.
Kannattaisiko käydä pesulla välillä.
Mitä sä idiootti taas hourit? Minä en poistele koskaan avauksiani, en varsikaan tuollaisen mitättömyyden takia.
Mitä nyt pikkuisen avitit hiirellä.
On ne aika outoja juttuja sinulla, kun noinkin nopeaan katoavat.
No, outo on poikakin.
.. sillä jäät kuitenkin aina alakynteen. Onko sinun jotenkin vaikeaa tajuta, että sefu ja ylläpito täällä viestejä poistelevat, MINä en poistele omiani koskaan.
Niin tyypillisen ristiriitaista kuin lastentarhassa kuultua tai vihreiden puolukokouksen logiikka.
Missä sinä näet venäjänkieltä?
se suomen maaperältä, tietääkö kukaan????????
Hei tuuliviiri!
Onko nyt Venäjä taas jumalointisi kohde?
Sinähän haukuit Venäjän demokratia vajeesta, kiduttamisesta, köyhistä ja kerroit Venäjän kuuluvan pahan akseliin.
Oletko muuten edelleen vihainen Haloselle?
Voi pojat, kyllä sulle on saatu taas nauraa.
Sut on niin helppo painaa lattiaan :)