Elisan puhelinpalvelu
Soneran puhelinpalvelu
Halosen vaatemyymälät
Tänne vaan rohkeasti lisäämään niitä jotka ketuttaa...Missä sinä olet kohdannut huonoa asiakaspalvelua???
Soneran puhelinpalvelu
Halosen vaatemyymälät
Tänne vaan rohkeasti lisäämään niitä jotka ketuttaa...Missä sinä olet kohdannut huonoa asiakaspalvelua???
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sain sain sielta gonorrean´Se .Parani, mutta panin menemään eteenpäin ,koska romantiikan perillinen oli hienostunut !!Tosi hieno oli , ja kaunis ,,!
1.Telefinland/TeliaSonera puhelinpalvelu MAKSULLISET PUHELUT ASIAKASPALVELUUN? sähköposti
2.Hobby Hall koko palvelusysteemi kalliit puhelut asiakaspalveluun
3.DNA ei vastausta kysymyksiin merkillistä laskutusta, jota ei saa millään korjatuksi ja rahojaan pois
t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Mutta Elisan kanssa helvetisti ongelmia eikä ne tunnu loppuvan. Aspa ei osaa selittää mihin jotkut kuukaudet on laskutuksessa kadonneet, eli omasta mielestäni ei ole laskutettu vaikka olisi kuulunut, aspan mielestä asia on heidän puoleltaan ok. Pelkään vaan että jonain päivänä heräävät (omaan mokaansa) ja laittavat perintään. Tosin heidän moka.
Dnan kanssa mulla ei oo koskaan ollut mitään ongelmaa, ei tekniikan, ei laskujen eikä aspan kanssakaan. Ja dna ollu mulla sentään vuosia ja pysyykin mutta Elisasta aion päästä eroon.
Eli dnalle 10 hyvästä palvelusta, elisalle 4-!
persettä
Kai sitä saa kertoa jos jotain positiivistakin on? Vai haukkuako ja valittaako vaan pitäis?
Valopilkutkin pitää tuoda esiin, eikä vaan kurjat kokemukset.
ei ees netti-asiois pääse sisälle jaa internet yhteys asiakaspalveluun ei pelaa
asiakasta palvellaa sillon ko ostat uuden koneen,sit heitetään pellolle,ko pitäs saada huolto-ohjeita tietokoneelle
verotoimisto