Koivut omistajiksi

Myös Ilta-Sanomissa juttua aiheesta. Kyllä Unox tietää.
9859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jos pitää paikkaansa.

Äänestä

visa koivuko?

Äänestä
  • Ellei jopa kuuluisa Riippa Koivu? Tervetuloa vaan Jukkis ja pojat.

    Äänestä

  • cvbnm, kirjoitti:

    Ellei jopa kuuluisa Riippa Koivu? Tervetuloa vaan Jukkis ja pojat.

    Kyllä se omistaja on Hies Koivu!

    Äänestä

  • Europäälikkö kirjoitti:

    Kyllä se omistaja on Hies Koivu!

    Pakko mikä pakko. Vaivais Koivu.

    Äänestä

Osakkuus jutut Iltasanoissa.

Äänestä

Ehdotan jotta TPS muuttaa samalla kun omistuspohja laajenee 3xKoivu nimekseen HC Koivu.
Olisi suomalaiskansallinen nimi ja logosta tulisi komia. Myöhemmin joukkueenjohtaja ja molemmat valmentajat voisivat myös olla Koivuja. Ja sitten kohta kentällinen pikku-Koivuja taas. Niin se homma etenisi.

Äänestä
  • meillä jo fc honka

    Äänestä

  • onhan kirjoitti:

    meillä jo fc honka

    Koivun Palloseura

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onneksi näin kirjoitti:

Myös Ilta-Sanomissa juttua aiheesta. Kyllä Unox tietää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu