selvisin!

retkulla melkein tippa linssissä kun tuli juhannuksesta selvittyä hengissä, puhelin kyllä hävis ja perkele luotttokortit, mut niistä viis!
ja kaikki puheet parannuksesta otan takaisin, minähän olen loistoretku kun ei edes henki lähe tällä juomisella! viva los alkos! huomenna tullaan taas!
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näin ne kunnon retkut elelee..sinä ja minä..paitsi että multa hävisi n. 34 eri nimillä olevia luottokortteja..no jaa..mutta hauskaa oli :)))))))))))))))))))).

Äänestä

Jee jee , ittel jalka melkein poikki ja kaikki kans hukassa,
pienet sairaala-laskut tulossa
mutta on kivaa olla humalassa,
tai muuten hyvissä kuoseissa,
niin kauan kun hengitys kulkee niin kaikki on kunnossa !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


retku kirjoitti:

retkulla melkein tippa linssissä kun tuli juhannuksesta selvittyä hengissä, puhelin kyllä hävis ja perkele luotttokortit, mut niistä viis!
ja kaikki puheet parannuksesta otan takaisin, minähän olen loistoretku kun ei edes henki lähe tällä juomisella! viva los alkos! huomenna tullaan taas!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu