Radola

siis radola on maailman surkein paikka se on ihan LOL ja JOKU VIE KÄY SIELLÄ!!!!
kuka kehtaa käydä jossain missä joku hemmetin rado haukkuu toisii!!! vihaan radolaa!!!!!!!11!
ja sittte se rado tipu ja paskat kuka se rado oikee kuvittelee olevas??????????????????????????????
älkää menkö radolan foorumiin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
92654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mieti vahän mitä kirjotat! Tiedäkkö mikä se kaulan jatkeena oleva mötikkä on? Siellä on sellaiset kun
A I V O T. Olet varmaan kuullut niistä? Radola ja Radosims ovat Radon VAPAAEHTOISESTI tekemät! Rado itse maksaa Radosimsin sivutilan yms. kulut. Opiskelijan palkkapussilla se on aika paljon. Viestistäsi päätellen olet 8-10 vee kakara joka on kateellinen niin hyvistä sivuista.

Jos et tämän jälkeen (vielä) tajunnut miten asia on, niin voin anataa sähköpostini, niin voimme keskustella asiasta.

Hyvää joulua!

Äänestä
  • Juuri sellaiset 8 wee "kovis" kakarat postaa haukkuposteja hienoista sivuista,koska heidän omansa freewebsin valmispohjaisilla simssivuillaan ei käy ketään.

    Äänestä

  • vittu hei ihan tosi lopettakaa nää naurettavat jutut. :DD mikäs ny nii radolaa vastaa? 8)

    Äänestä

Olikohantuo nyt ihan järkevää? Minusta ei. Itse ainakin käyn siellä, eikä rado hauku ketää mun mielest. Tietenki se huomauttaa asioista jos tekee jotain hyvin väärin, ja antaa bannit JÄRKEVÄSTÄ syystä. Ja minä sanon että menkää suosiolla.

Äänestä
  • tulla haukkumaan, toisten suurella vaivalla tehtyjä sivustoja. Minä ainakin käyn radolan foorumissa kirjoittamassa ongelmistani the sims 2 - pelissä. Ja aika paljon on opiskelijan laittaa omasta pörsistään rahaa teemoihin ja sivuston laittoon.

    Tänne ei ainakaan tarvitse tulla haukkumaan toisia foorumeita. Tuosta sinun ei olisi tarvinnut edes tehdä topicia ! Todella turhanpäiväistä..

    Äänestä

Luehan netiketti, ennenkus lähet nettiin aukomaan päätäsi.

Mikään pakko ei ole olla millään foorumilla, muttei myöskään haukkua niitä.
Huomauttaa toki voi asiallisesti, jos jotain huomauttamista on, mutta sekin olisi kohteliaampaa tehdä niin, että huomauttaa sivuston/foorumin ylläpitäjälle itselleen palautteen muodossa.
Tuommoinen haukkuminen muualla osoittaa juuri kuinka lapsellinen mäntti ko. valittaja on, riippumatta siitä, minkä ikäinen hän on oikeasti.

Äänestä

Phih, aina paranee :"D
Itse tässä olet lol, älä rupea arvostelemaan, jos et itse kykene asian tekoon, jota alat arvostella.

Äänestä
  • Ja ikä oli? Jos satuit tietämään rado on vaivan kanssa tehnyt radolan ja kuten varmaan luulit mikään
    surkea mankuja ei pysty estämään sitä että ihmiset kävisi radolassa. Aamen.

    Äänestä

Olen ihan samaa mieltä ku edelliset vastaajat. Rado on vaivalla tehnyt hienot sivut, ja sitten tulee joku kateellinen,joka haukkuu sivut maasta taivaaseen. Oikeesti ? Rado maksaa sivut omasta pussistaan,ei se mitään halpaa ole. Et sinä yks hienoista sivuista kateellinen muita määrää,onneks. Että opettele netiketti ennen kun rupeat aukomaan päätääs täällä foorumilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jaarnasjalakasda kirjoitti:

siis radola on maailman surkein paikka se on ihan LOL ja JOKU VIE KÄY SIELLÄ!!!!
kuka kehtaa käydä jossain missä joku hemmetin rado haukkuu toisii!!! vihaan radolaa!!!!!!!11!
ja sittte se rado tipu ja paskat kuka se rado oikee kuvittelee olevas??????????????????????????????
älkää menkö radolan foorumiin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu