Turhien tyyppien

Kuten uimksen ja pietun on tämän palstan suosituinta antia...Naurettavaa.
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

KÄDE oli mukana. KÄDEn kautta vielä saatiin luettavaksi älyllä tehtyjä ja asiapitoisia kirjoituksia, mistä keskustella. Nyt joku pietu parkuu onnettomuuttaan, tai uimis sekoilee tyhmyyttä tihkuvien juttujensa kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekemisten jauhaminen kirjoitti:

Kuten uimksen ja pietun on tämän palstan suosituinta antia...Naurettavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu