Pitäisikö tämä palsta lopettaa?

Tällästa ajattelin kun ei täällä juuri enää kukaan käy, niin turha tälläistä pitää. Ja harvat jotka täällä on niin kirjottelee eri nimimerkeillä itselleen eiku siis toisillensa väsynyttä keskustelua. Elikkä tämän keskustelupalstan voisi mielestäni lopettaa turhana, vai mitä olette mieltä?
11580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tosi hauska heitto näin sunnuntaiaamuna! tämähän on ainoa paikka, missä jotain tapahtuu.Viestejä tulee joka päivä yli 50 kpl. Sen sijaan muiden palstoille viestejä tulee vain muutama päivittäin.

Ihanaa, että sinäkin pidät Arista ja Arin musiikista kun heti sunnuntaiaamuna kiirehdit tänne kirjoittelemaan.

Mukavaa päivän jatkoa!

Äänestä

Tällä palstalla on paljon eloa, jota ei kannata lopettaa. Tämä ei ole turha palsta. Arihan on hyvin suosittu, joten miksi lopettaa tätä palstaa? Eihän täällä porukkaa ole välttämättä heti aamusta, kun on sunnuntai ja nukutaan myöhään. Ja yöllä täällä käy harvat. Sitä paitsi, tänne kirjotellaan paljon. Tätä palstaa ei saa lopettaa! ;D

Äänestä

Mäkin tään vasta löysin. Vilkkaimpia palstoja millä oon käyny

Äänestä

sil et eka lopetat ittes ku en mä ainakaa estä, hahhaa *** ite kysyit nii mä wastasin mitä mielt lopetuksest***

Äänestä
  • harmitteleeko se sitä ettei eilen onnistanu vaikka on takkutukka, ihan oma *** kieli ja mielipiteet on aina oikeita. *** jatka vaan täällä ari koivusen virtuaalimaailmassa niin saat egollesi kohotusta ***

    Äänestä

  • noin kiristää kirjoitti:

    harmitteleeko se sitä ettei eilen onnistanu vaikka on takkutukka, ihan oma *** kieli ja mielipiteet on aina oikeita. *** jatka vaan täällä ari koivusen virtuaalimaailmassa niin saat egollesi kohotusta ***

    tulet kelleen kettuilemaan, tää on Arin musiikista kirjoittaville tarkoitettu palsta ja toi W:mies on yksi parhaita. Vetää aina jutskat takaisin musaan, kun hyypiöt yrittää tulla provoileen. Opi siitä kun on mahdollisuus äläkä suolla typeryyksiä.

    Äänestä

  • noin kiristää kirjoitti:

    harmitteleeko se sitä ettei eilen onnistanu vaikka on takkutukka, ihan oma *** kieli ja mielipiteet on aina oikeita. *** jatka vaan täällä ari koivusen virtuaalimaailmassa niin saat egollesi kohotusta ***

    sul pettymys ku mul katos natsaa aina...syntymäwika ku jotain oon sadistifaijaltani periny muutaki ku witumaisen luonteen ***

    ton aikasemman jutun heitin ihan waa witsinä et älä ny ala sentäs spiidaa ku mult ei liikene noit räkäluutuikaa kellee ***

    Äänestä

ajattelit. Eikö lanttu leikkaa, että jos täällä jatkuvasti kirjoitellaan niin...päättele iltapuhteeksi loput.
Voi pyhä yksinkertaissuus, onko näitä idiootteja tosiaankin olemassa.

Voithan mennä näiden muiden samassa kisassa olleiden palstoille jos rauhaa kaipaat.

Äänestä

Eikun miettimään...

Äänestä

muumio wiel tääkää ***

Äänestä

Suloinen trollihan sä olet, mutta tsekkaas ihan huviksesi alla oleva linkki ja sieltä kohta "Artistit". Kuten ehkä huomaat, Arin palstalle tullut tänäänkin reilusti yli puolet KAIKISTA viesteistä ;D

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=124

Äänestä

Kommentoi aloitusta


depity kirjoitti:

Tällästa ajattelin kun ei täällä juuri enää kukaan käy, niin turha tälläistä pitää. Ja harvat jotka täällä on niin kirjottelee eri nimimerkeillä itselleen eiku siis toisillensa väsynyttä keskustelua. Elikkä tämän keskustelupalstan voisi mielestäni lopettaa turhana, vai mitä olette mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu