Me suuret aivopieruiset ateistit, jotka tungemme sormia persereikään ja naureskelemme jumalalle makean pierun tuoksussa ja pieruin rätinässä - naurakaamme USKISTEN kirjoittamalle artikkelille:
http://www.intelligentdesign.fi/2007/11/08/pekka-eric-auvisen-ajattelu/
Huomio! Tämän artikkelin ovat kirjoittaneet USKIKSET! Siis ainoa maanpäällinen totuus! Ihmisten totuus, jotka eivät edes PIERE (hah), vaan ovat täynnän niin JUMALAN PYHÄÄ HENKEÄ (*fart* pyhää henkeä jos multa kysyttäis!)
http://www.intelligentdesign.fi/2007/11/08/pekka-eric-auvisen-ajattelu/
Huomio! Tämän artikkelin ovat kirjoittaneet USKIKSET! Siis ainoa maanpäällinen totuus! Ihmisten totuus, jotka eivät edes PIERE (hah), vaan ovat täynnän niin JUMALAN PYHÄÄ HENKEÄ (*fart* pyhää henkeä jos multa kysyttäis!)
Vastaukset 11
Vanhimmat
mitä herkku pornoa toi traaginen tapahtuma
oli uskovaisille. Pääsevät herkuttelemaan
oikein kunnolla, Nami-nami.
Varmaan stondaa ihan homona.
Ihan oksettaa... Hyi helvetti...
Jos USKIKSET pieruista tykkää! Hahhahahhah! Ainakaan ateistisista PIERUISTA! Hihihihi, *fart* *fart* :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
(ei oo sitä ns. pyhää henkeä ;) )
tuon tragedian jatkuvaa mässäilyä. Saavatko uskikset joitain kicksejä tuosta? En tajua miksi tuon tyypin sivustoista ei ole tehty rikosilmoitusta. Toivon vaan ettei Pekan vanhemmat käy netissä.
Kyllä, me uskovaiset nautimme suuresti Jokelan tapahtumista. Itse asiassa sain orgasmin lukiessani eri teorioita Auvisen motiiveista ja teosta.
Mitä seksi ja porno on teille pakanoille, sitä joukkomurhat, kidutukset ja väkivalta on meille uskovaisille.
Miksihän te kuvittelette että me uskovaiset järjestimme ristiretkiä historiassa? Jumalan puolestako? Ei suinkaan, vaan siksi että me saamme suurta tyydytystä kuolemasta, riistosta ja väkivallasta.
I love the smell of blood in the morning.
En MÄ ole USKIS!
Ja jos Pekka-Eric Auvisen - suuren AIVOPIERIJÄN - ajatukset kantautuvat muuhun maailmaan, mitä sitten? Kenet tuon massamurhaajan USKIKSEN vanhemmat muka haastavat oikeuteen? Hahaha, sanon minä (*brainfart* *brainfart*)
Ei haissut ateistien pierut. Päin vastoin.
Se oli suurta taivaallista, huumaavaa, kallista mirhaa ja suitsukkeita.
Itse kirjoitus oli ilkeätä ja tarkoituksenhakuista keljuilua surullisella asialla.
Samalla sivulla kirjamainos:
"Älykkään suunnittelun IDEA".
Kirjan sai minut ymmärtämään, että tämä kreationismi onkin vasta IDEAN asteella. Taidanpa lukea sen, että minäkin ymmärtäisin sen idean.
"kun lukee enemmän, luulee vähemmän".
Ehdotan että tekin tutustuisitte esim. evoluutiota ja kosmologiaa käsittelevään uusimpaan kirjallisuuteen.
>>Samalla sivulla kirjamainos:
"Älykkään suunnittelun IDEA
just`juu Lukemisen ymmärtäminen on myös tärkeää.
Tuollaisia tekstejä kirjoittelevat ihmiset, jotka kantavat kaulassaan oman uskontonsa symbolia, pientä ristiä, joka on kidustuspaalu. Paalu johon pahantekijät aikoinaan kiinnitettiin odottamaan oikein tuskallista ja hidasta kuolemaa.
Uskonto jonka symboli on kidutuspaalu? Eipä siis ihme, että tuon uskonnon vuoksi ja nimissä on kokonaisia kansoja ja heimoja kaikilla maailman mantereilla (ja saarilla myös) tapettu kokonaan sukupuuttoon vihoviimeistä naista ja pikkulasta myöten, armotta. Siinä jäävät jonkun Auvisen pikku puuhastelut aika vaatimattomiksi.
Tiedoksi vaan, mä olen ateisti enkä mikään USKIS!!!!!!!!!!!!!
telttaan mongertamaan kielilä.