Yksi heistä tulee olemaan Antikristus, ja sinä otat hänet ilolla vastaan, sillä hän on enkelinkaltainen:
http://www.laverdaduniversal.org/kandidaatit.html
http://www.laverdaduniversal.org/kandidaatit.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ompa kipeetä juttua HUH Huh
vaarallisen "trendikkäästi" tehdyt sivut ja sisältö.......aika lapsellista ja
TOI EI OLE TOTTA ONNEKSI :-DD
olemmekin paholaisen pauloissa. :-)
:-DD JUU KYLLÄ NÄIN ON :-DD
VOI MEITÄ NAISIA KUN EMME OLE HILJAA "SEURAKUNNASSA"
ja anteeks isot kirjaimet tuli vahinko ei pitänyt "huutaa"
Onneksi ei tänä päivänä meikäläisiä polteta roviolla. :-)
no ainahan ne naiset kälättävät!
tekijällä on sitte paljo selittelyä että onko todellakin yhtään järkeä jäljellä päässä kun tollasta hevonpaskaa kirjottelee
no niin varmaan, onko poliisi-asia, meinaatko että ne pidättää anti-kristuksen, vai noiden sivujen tekijän?
antiperspirantti.Et ole itseäsi luonnut maailmaan,etkä tiedä myöskään mitkä ovat ulottuvaisuutesi.Kuinkapaljon enkeleitä Jumalalla onkaan,et pysty sitä yhtäkään joukosta eroittamaan,mutta tämän yhden pahuudet pystyt kaatamaan muidenkin niskaan.Samoin täällä maailmassa sinua epäillään muiden koitoksista ja apu ei mene perille.He tulevat lampaan valkoiset vaatteet yllänsä,ja ovat susia siltä syyttelemään ja valehtelemaan kaikin antikristuksen kyvyin sinua,lannistaakseen sinut.Vain Jumala turvaa oikeutesi maanpäällä kuten Taivaassakin.Jeesuskaan ei pitänyt fariseuksista ja kirjannoppineista koska nämä vääristelivät hänen Isänsä sanaa.Paljonko näitä nyky-Fariseuksia ja nyky-kirjannoppineita onkaan maapallolla,joilla tuskin paljonkaan puhdasta sanomaa on jakaa kellekkään.
näillä yläkertaan saakka, ei ole kaikki kottaraiset pöntössä. Tästä voidaan todeta että näillä ihmisillä jotka tämmösiä kirjoittaa, on yksinkertaisesti liian paljon joutoaikaa.